מגהץ המסלסל T3, האהוב על סלבריטאים, הוא 30% הנחה במהלך הסייבר מאנדיי

הצוות שלנו מחויב למצוא ולספר לך יותר על המוצרים והמבצעים שאנו אוהבים. אם גם אתה אוהב אותם ומחליט לרכוש דרך הקישורים למטה, ייתכן שנקבל עמלה. המחיר והזמינות כפופים לשינויים.

מצטער לשבור לך את זה, אבל לא כל הברזלים בנויים אותו הדבר. בעוד שחלקם פשוט עושים עבודה בסדר בהפרדת תלתלים וספירלה, אחרים הם כוכבים בולטים ונותנים לשיער גוף והגדרה.

לזמן מוגבל, אחד מכלי השיער הבולטים האלה יכול להיות שלך בהנחה. ה מגהץ מסתלסל T3 Singlepass - אחד ממגהצי המסלסל האהובים ביותר אי פעם - זוכה ל-30 אחוז הנחה במכירת הסייבר מאנדיי של אמזון.

לִקְנוֹת: T3 – SinglePass Curl 1.25 אינץ' מגהץ סלסול מקצועי , 2 (מקורי 0)

קרדיט: אמזון

למגהץ המסתלסל - הנמכר בדרך כלל במחיר של 160 דולר - יש שבב פנימי שמודד ושומר על טמפרטורה אחידה על פני כל החבית. עם זאת, התינוק הקטן הזה יכול להגיע ל-410 מעלות, כך שלא חסר חום כדי להוריד כל סגנונות שיער.

הלקוחות אוהבים גם את בסיס השרביט שמקל על האחיזה והתמרון מבלי להיות מסובך למתחילים (או לבעלי שיער עבה מאיתנו).

עכשיו, מעריצים מלבד ריס ווית'רספון אוהבות את מוצר השיער המומלץ הזה. זמן החימום מהיר ואני מעריך את העיצוב המלוטש והחוט הארוך. זה משקל טוב וקל להחזיק ולהשתמש, אמר אחד מבקר חמישה כוכבים . הטענה של 'מעבר אחד' על הגדרת החום הגבוהה ביותר עבדה כמו קסם על מרקם השיער שלי (3A) וגלים הסגנונות החופים המשוחררים שלי נשארו גם למחרת.

לפני שהמכירה מסתיימת, הקפד לתפוס את כלי השיער המשנה את המשחק הזה שבטוח יעניק לך את תלתלי חלומותיך מעוררי הקנאה.

אם אהבת את הפוסט הזה, בדוק עסקאות היופי הטובות ביותר של Cyber ​​Monday ב-Nordstrom כרגע .

חברה מגלה שהחבר בוגד
רשום פופולרי